Ana sayfa

Cangzhou Cangsheng Plastic Industry Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Cangzhou Cangsheng Plastic Industry Co., Ltd., gelişmiş üretim hatları ve deneyimli teknisyenler ve işçilerle donatılmış profesyonel bir plastik ürün üreticisidir. 2000 m2'lik bir alanı kaplar ve 126 çalışanı vardır. Genel Müdürümüz, Cangxian adlı başka bir fabrikaya sahiptir. On yıldır çeşitli plastik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış Hainachuan Plastik Ürünler Fabrikası.

Bu iki fabrika, Dusheng Kasabasında ---- Çin'in Plastik Ambalaj Ürünleri Üssü'nde bulunuyor.

Ana Ürünlerimiz, çeşitli yüksek kaliteli plastik PE/PET/PS/ABS/PP ambalaj ürünlerini (örn. sağlık ürünleri, kozmetik ve ilaç endüstrisi.

OEM ve ODM Hizmeti mevcuttur. Hizmetimiz çok esnektir.

Çeşitli el işi/malzeme/boyutlar/şekiller/renkler mevcuttur.

Ürünlerimiz on yıldan fazla bir süredir ABD, İngiltere, Güney Kore, Orta Doğu, Rusya ve diğer ülke ve bölgelere ihracat yapmaktadır.

Şirketimizin felsefesi, kalite ile hayatta kalmak, kredi ile gelişme ve yönetim tarafından verimliliktir!

Sadık işbirliği için web sitemizi ve fabrikalarımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Cangzhou Cangsheng Plastic Industry Co.,Ltd. Cangzhou Cangsheng Plastic Industry Co.,Ltd. Cangzhou Cangsheng Plastic Industry Co.,Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Markalar : CSH

No. Çalışanları : 56~68

Yıllık satış : 1500000-2000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%